Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ 200cm artificial landscaping trees ] mecz 21 produkty.
Hot Sale 3.5 Meter Artificial Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Indoor Outdoor Decoration
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |
igh Simulation Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Shopping Mall/Resort Decoration
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |
Chińska fabryka Handmade 200 cm Sztuczne fałszywe drzewo Aralia do dekoracji ogrodu i parku rozrywki
| Nazwa: | sztuczne fałszywe drzewo aralii |
|---|---|
| Materiał: | Prawdziwy drewniany pień + liście z tworzywa sztucznego lub tkaniny |
| Kolor: | Jak pokazano na zdjęciu! |
Silk 2m Faux Palm Plant, sztuczne tropikalne rośliny zewnętrzne do dekoracji
| Nazwa: | drzewo palmowe |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Kolor: | Obrazek |
Bez opieki H150cm Plastikowe drzewo figowe, małe sztuczne drzewo trwałe
| Nazwa: | mini figowiec |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |
Sztuczne rośliny palmowe Palma Areca w doniczce do dekoracji na zewnątrz i wewnątrz krajobrazu
| Product Name: | Artificial Areca Palm Potted Plant |
|---|---|
| Style: | Modern, Tropical, Minimalist, Classic, etc. |
| Available Heights: | 120cm ,150cm, 180cm, 200cm |
ODM 200cm Wysokość Sztuczne rośliny doniczkowe Fiddle Ficus
| Nazwa produktu: | sztuczne skrzypce ficus |
|---|---|
| Kolor: | Obrazek |
| Materiał: | Plastikowy |
Ognioodporna sztuczna roślina winorośli o wysokości 200 cm, sztuczne liście winorośli przeciw starzeniu
| Materiał: | tkanina (plastik) |
|---|---|
| Kolor: | Obrazek |
| Stosowanie: | Dekoracja |
Large Handmade Artificial Yellow Maple Tree Chinese Maple Trees Faux Japanese Red Maple Tree
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |
artificial 3.5-4.5 autumn flame dark red maple tree for wedding hotel shopping mall decoration
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |

