Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ artificial landscape trees garden decoration ] mecz 267 produkty.
160 cm Sztuczne doniczkowe rośliny podłogowe Zielony Banyan Bonsai sufitowe Qrnaments
| Nazwa: | Sztuczny Banyan |
|---|---|
| Kolor: | Zielony jak na zdjęciu! |
| Materiał: | Naturalne drewno, tkanina |
150 cm wysokości Bougainvillea Kolorowe sztuczne jedwabne rośliny Kreatywne kwiaty doniczkowe
| Nazwa: | Bugenwilla |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina |
| Rozmiar: | 150 cm (180 cm) |
Trawa 60cm Małe sztuczne rośliny doniczkowe Dekoracja biurowa w domu Dostosowane
| Nazwa: | sztuczna trawa |
|---|---|
| Kolor: | Jak pokazano na zdjęciu! |
| Rozmiar: | 60 cm (dostosowanie) |
160cm Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe Zielony Ficus Bonsai Office Decor
| Nazwa: | Sztuczny figowiec |
|---|---|
| Kolor: | Zielony jak na zdjęciu! |
| Materiał: | Naturalne drewno, tkanina |
Roślina ozdobna Sztuczna Radermachera Sinica Naturalne zazielenienie do dekoracji wnętrz
| Nazwa produktu: | Radermachera sinica |
|---|---|
| Rozmiar: | Wymagania klienta |
| Funkcja: | Przyjazny środowisku |
Kolorowy dekoracyjny 90 cm plastikowy sztuczny kwiat doniczkowy Hippeastrum
| Nazwa: | Hippeastrum |
|---|---|
| Przedmiot: | 603301 |
| Wzrost: | 90cm |
150 cm Sztuczna roślina Nandina Pojedyncze zielone ozdoby stołowe Gałęzie doniczkowe
| Nazwa: | Nandina |
|---|---|
| Przedmiot nr.: | 5K4A3545 |
| Materiał: | Tkanina |
120cm Sztuczna roślina Faux Bonsai Dracaena Anti UV Plastikowe liście
| Nazwa: | Dracena |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Rodzaj: | Drzewa |
Ekologiczne sztuczne rośliny doniczkowe doniczkowe PU Traveller Banana Palm Bonsai Ornament
| Nazwa: | Podróżnik banana |
|---|---|
| Rodzaj: | Zieleń lądowania |
| Kolor: | Świeża zieleń |
Tkanina Sztuczna hortensja Róża Jadalnia Szafka pod telewizor na biurko Kompozycja kwiatowa
| Nazwa: | Sztuczny kwiat |
|---|---|
| Kolor: | Żółty, zielony lub jak na zdjęciu |
| Materiał: | Tkanina, plastik |

