Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ artificial landscape trees garden decoration ] mecz 267 produkty.
Realistyczne 100 cm sztuczne drzewo owocowe doniczkowa roślina cytrynowa zielona żółta roślina
| Nazwa: | Drzewo cytrynowe |
|---|---|
| Kolor: | Żółty i zielony |
| Rozmiar: | 100 cm |
Estetyczne sztuczne drzewo topiary
| Nazwa: | bukszpan pojedynczy |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |
800 cm sztuczne drzewo tropikalne
| nazwisko: | Palma daktylowa na Bliskim Wschodzie |
|---|---|
| Materiał: | tkanina, włókno szklane |
| Kolor: | obrazek |
Sztuczna roślina doniczkowa w pomieszczeniach Drzewo oliwne 120 cm 160 cm Bez konserwacji Roślina podłogowa
| Materiał: | prawdziwe łodygi i liście z tkaniny |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Funkcja: | sztuczny, ale naturalnie wyglądający, bez pielęgnacji |
Sztuczne drzewo bambusowe przeciw starzeniu o wysokości 12 m do ogrodu krajobrazowego
| Materiał: | Stal wysokiej jakości + naturalny bagażnik + PE lub tkanina, stal wysokiej jakości |
|---|---|
| Funkcja: | Ekologiczny |
| Rozmiar: | 350 cm |
50 cm Sztuczne Sosny Fałszywe Rośliny Doniczkowe Bonsai Do Dekoracji Biurowych
| Szczegóły pakowania: | Drewniana rama i karton |
|---|---|
| Termin płatności: | T/T, L/C |
| Możliwość Supply: | 2000 sztuk miesięcznie |
Sztuczne drzewa Babul anty UV do krajobrazu zewnętrznego Evergreen 5,5 metra z włókna szklanego
| Materiał: | włókno szklane |
|---|---|
| Użycie: | Dekoracja wnętrza lub zewnętrznego |
| Korzyść:: | Uprawione z promieniami UV, odporne na ogień |
120 cm Sztuczne drzewo oliwne Meble Ogrodnictwo Restauracja krajobrazu
| Materiał: | Tkanina |
|---|---|
| Rozmiar: | 120 cm |
| Pakiet: | Standardowe opakowanie |
Realistyczne sztuczne projekty krajobrazu drzewa bananowego do hali wystawienniczej dekoracji wnętrz
| Materiał: | Rzeczywiste łodygi i liście szlachetne |
|---|---|
| Zalety: | wiecznie zielone i łatwe w utrzymaniu |
| Cechy: | sztuczne, ale wyglądające naturalnie, bez karmienia |
Pień z włókna szklanego H150cm Duże sztuczne palmy na zewnątrz
| Nazwa: | Palma Feniksa |
|---|---|
| Materiał: | tkanina lub liść PE |
| Kolor: | Obrazek |

