Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ artificial outdoor landscaping construction ] mecz 162 produkty.
Ognioodporne 280 cm Sztuczne drzewo kamelii, wewnętrzne drzewa jedwabne Trwałe
| Nazwa: | Kwitnące drzewo kamelii |
|---|---|
| Materiał: | tkanina lub liść PE |
| Kolor: | Obrazek |
Daktylowy ogród Sztuczny krajobraz Drzewa 2000 cm Wysokość Odporność na promieniowanie UV
| Kolor: | Jako zdjęcie |
|---|---|
| Funkcja: | Ekologiczny |
| Uszczelka: | główny kufer w jednej paczce/kilka liści w jednej paczce |
Odporne na deszcz sztuczne rośliny doniczkowe H180cm realistyczne
| Nazwa: | diffenbachia |
|---|---|
| Materiał: | tkanina lub liść PE |
| Kolor: | Obrazek |
Anty UV Sztuczny krajobraz Drzewa Peach Blossom Symulowany wystrój ogrodu roślinnego
| Nazwa: | Sztuczne drzewo brzoskwiniowe |
|---|---|
| Posługiwać się: | Wystrój na zewnątrz, w pomieszczeniach |
| Materiał: | plastik, tkanina |
Sztuczne drzewo bambusowe przeciw starzeniu o wysokości 12 m do ogrodu krajobrazowego
| Materiał: | Stal wysokiej jakości + naturalny bagażnik + PE lub tkanina, stal wysokiej jakości |
|---|---|
| Funkcja: | Ekologiczny |
| Rozmiar: | 350 cm |
Oszałamiający sztuczny krajobraz Drzewa Dekoracja ogrodowa Topiary Zwierząt Bukszpan Zielona Roślina
| Materiał: | Liście PE |
|---|---|
| Użycie: | park |
| nazwisko: | Topiary Topiary Topiary |
Dracaena Marginata Sztuczne drzewa krajobrazowe do dekoracji domowego biura
| Nazwa produktu: | sztuczna Dracaena Marginata |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina |
| Wzrost: | 130 cm |
Wysokość 180cm Zielony sztuczny krajobraz Drzewa Bambusowa roślina do dekoracji na zewnątrz
| Nazwa produktu: | sztuczny bambus |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Funkcja: | Ekologiczny |
180 cm wysokości Sztuczne drzewa krajobrazowe Showroom Dracaena Rośliny doniczkowe
| Nazwa: | Sztuczna dracena |
|---|---|
| Przedmiot: | HK0196 |
| Wzrost: | 180 cm wysokości |
Plastikowe sztuczne drzewa krajobrazowe przeciw blaknięciu doniczkowe Bird of Paradise
| Nazwa: | Rajski ptak |
|---|---|
| Przedmiot: | 339304 |
| Wzrost: | dostosowane |

