Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ eco friendly artificial flower tree ] mecz 197 produkty.
Sztuczna orchidea ćmy przeciw blaknięciu 65 cm w różnych kolorach
| Nazwa: | Ćma orchidea |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |
Wyglądaj na prawdziwe małe sztuczne rośliny w doniczkach z drzewem kwiatowym
| Nazwa: | Drzewo bugenwilli |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |
Odporność na wiatr 160 cm Sztuczne gałęzie drzew, realistyczne liście paproci z tworzywa sztucznego
| Nazwa: | liść paproci |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |
Kolorowy dekoracyjny 90 cm plastikowy sztuczny kwiat doniczkowy Hippeastrum
| Nazwa: | Hippeastrum |
|---|---|
| Przedmiot: | 603301 |
| Wzrost: | 90cm |
Spathiphyllum Peva Sztuczne doniczkowe rośliny podłogowe Białe kwiaty Wystrój wnętrz
| Nazwa produktu: | sztuczny spathiphyllum |
|---|---|
| Kolor: | Obrazek |
| Materiał: | pewa |
Niestandardowe ozdoby kaktusowe Sztuczna soczysta roślina Bonsai
| Nazwa: | Kaktus |
|---|---|
| Kolor: | Zielony lub czerwony |
| Rozmiar: | 55 cm i 100 cm |
Nordic Bonsai Evergreen Monstera Sztuczna roślina doniczkowa Ornament
| Nazwa: | Monstera |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor |
| Rozmiar: | 110 cm |
Tkanina Sztuczna hortensja Róża Jadalnia Szafka pod telewizor na biurko Kompozycja kwiatowa
| Nazwa: | Sztuczny kwiat |
|---|---|
| Kolor: | Żółty, zielony lub jak na zdjęciu |
| Materiał: | Tkanina, plastik |
Sztuczne drzewo namorzynowe zielone drzewo doniczkowe do biura hotelowego
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Kolor: | jako zdjęcie |
| Stosowanie: | Dekoracja |
Fabryka Dobra wartość Małe sztuczne sosny na gorącą sprzedaż Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
| Nazwa: | Sztuczna sosna |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |

