Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ eco friendly artificial flower tree ] mecz 197 produkty.
Ognioodporna dekoracja narożna sztucznej rośliny o długości 280 cm
| Nazwa: | Sztuczna roślina winorośli |
|---|---|
| Długość: | 280 cm |
| Materiał: | plastik, tkanina |
Wysokość 65 cm Sztuczne rośliny doniczkowe Podłoga z drzewa granatowego Dekoracja stołu narożnego
| Nazwa: | Sztuczna roślina granatu |
|---|---|
| Wzrost: | 65 cm |
| Materiał: | plastik, tkanina |
Sztuczny krajobraz Liść klonu Ozdoby na blat Dekoracyjny kwiat wazonu
| Nazwa: | Klon |
|---|---|
| Przedmiot: | 5K4A9732 |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |
Doniczkowe Sztuczne Ucho Pszenicy Kolorowy Kwiat Wystrój Biurka Biurowego W Domu
| Nazwa produktu: | Sztuczny kłos pszenicy |
|---|---|
| Rodzaj rośliny: | Kwiaty |
| Kolor: | Obrazek |
Sztuczna zielona roślina Symulowana wisząca gałąź kwiatowa Wystrój wnętrza stołu
| Nazwa: | Sztuczny dzwonek wiszący |
|---|---|
| Przedmiot nr.: | 5K4A7442 |
| Materiał: | Tkanina |
180cm Fałszywy kwiat jaśminu Dekoracja roślin kamelii Kryty lądowanie Bonsai
| Nazwa: | Sztuczny Jaśmin |
|---|---|
| Przedmiot nr.: | 5K4A4521 |
| Materiał: | plastik, tkanina |
Wysoka symulacja krajobrazu Plastikowa sosna 150 cm Ozdoby restauracyjne
| Nazwać: | Sztuczna sosna 150 cm |
|---|---|
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |
| Funkcja: | Trwały, nie wymaga konserwacji, bez zapachu, przyjazny dla środowiska |
Modne Anti Fading H160cm Fałszywe drzewo wiśniowe z owocami
| Nazwa: | Wiśniowe drzewo |
|---|---|
| Materiał: | tkanina lub liść PE |
| Kolor: | Obrazek |
Diy Sztuczne drzewo Bonsai Real Touch Sztuczna Diffenbachia
| Nazwa: | Sztuczna diffenbachia |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |
HAIHONG 150cm Wysokość Sztuczne rośliny doniczkowe Dobrze wyglądające
| Nazwa: | Roślina ucha Elephone |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Kolor: | Obrazek |

