Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ no caring artificial landscape trees ] mecz 295 produkty.
Realistyczna ognioodporna H200cm Sztuczna roślina klonowa Dobry wygląd
| Nazwa: | Klon |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |
300 cm Wysoki Sztuczny Podróżnik Palm Krajobraz Drzewa Roślina Doniczkowa Lądowanie Bonsai Ptak Raju
| Nazwa: | palma podróżnika |
|---|---|
| Przedmiot: | 339304 |
| Wzrost: | 300 cm wysokości |
Roślin Sakura Real Touch Sztuczne kwiaty Tkanina w stylu chińskim Drzewo krajobrazu
| Nazwa: | Sakura |
|---|---|
| Przedmiot nr.: | 5K4A4636 |
| Materiał: | plastik, tkanina |
Hot Sale 3.5 Meter Artificial Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Indoor Outdoor Decoration
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |
igh Simulation Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Shopping Mall/Resort Decoration
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |
Wielopólne 7ft sztuczne drzewo oliwne - wysokie fałszywe drzewa oliwne sztuczne w pomieszczeniach zamkniętych - duże fałszywe drzewo oliwne rośliny do domu biurowe dekoracja salonu
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Kolor liści: | Zielona |
| Zastosowanie: | Dom, szkoła, na zewnątrz, w pomieszczeniach, imprezie, prezent, ślub |
Sztuczne drzewko oliwne do wnętrz - Realistyczne sztuczne drzewka oliwne w sprzedaży hurtowej do domu i biura
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Kolor liści: | Zielona |
| Zastosowanie: | Dom, szkoła, na zewnątrz, w pomieszczeniach, imprezie, prezent, ślub |
Haihong Sztuczne drzewa palmowe odporne na promieniowanie UV duże fałszywe tropikalne drzewa datowe drzewa palmowe kokosowe dla dekoracji zewnętrznej lotniska
| Typ rośliny: | Drzewa, sztuczne palmy, sztuczne rośliny tropikalne |
|---|---|
| Korzyść: | UV opóźniający; Zatrzymanie płomienia; 10 lat życia |
| Aplikacja: | Ośrodki hotelowe, centra handlowe, restauracje i bary, parki wodne, rozrywka Parksrentidial Spaces, |
Sztuczne drzewko oliwne HAIHONG w doniczce, ognioodporne, z trwałego tworzywa sztucznego, o naturalnym wyglądzie, rośliny do wnętrz do dekoracji domu
| Tworzywo: | plastikowy |
|---|---|
| Umieszczenie: | Podłoga, wewnątrz, na zewnątrz |
| Aplikacja: | dekoracja krajobrazu, Architekt krajobrazu, Ogrodnicy, Wewnątrz |
250cm Sztuczna plastikowa roślina dekoracyjna do drzewa wiśniowego
| Styl projektowania: | Symulacja |
|---|---|
| Używać:: | Architektura krajobrazu |
| Rodzaj rośliny:: | Drzewo |

