Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ oem artificial landscape trees ] mecz 100 produkty.
OEM Sztuczny krajobraz Drzewa Nandina 120cm Jedwabne rośliny doniczkowe myte w pomieszczeniach
| Korzyść: | Drzewo z projektem artystycznym |
|---|---|
| Usługa: | Akceptacja OEM |
| Posługiwać się: | Architektura krajobrazu |
Anty UV Sztuczny krajobraz Drzewa Peach Blossom Symulowany wystrój ogrodu roślinnego
| Nazwa: | Sztuczne drzewo brzoskwiniowe |
|---|---|
| Posługiwać się: | Wystrój na zewnątrz, w pomieszczeniach |
| Materiał: | plastik, tkanina |
Sztuczne drzewa krajobrazowe o wysokości 200 cm do dekoracji wystaw ogrodowych
| Nazwa: | Sztuczne zielone drzewo |
|---|---|
| Materiał: | Plastik, tkanina, naturalne drewno |
| Kolor: | ZIELONY |
Wysokość 180cm Zielony sztuczny krajobraz Drzewa Bambusowa roślina do dekoracji na zewnątrz
| Nazwa produktu: | sztuczny bambus |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Funkcja: | Ekologiczny |
Sztuczne drzewa krajobrazowe OEM o wysokiej imitacji dla lotnisk
| Nazwa: | Sztuczna roślina |
|---|---|
| Kolor: | ZIELONY |
| Wzrost: | 80 cm |
Ognioodporne Sztuczne Drzewa Krajobrazowe Do Ogrodów Anty UV 65 cm Bukszpan Zielony Bonsai
| Korzyść: | Drzewo z projektem artystycznym |
|---|---|
| Usługa: | Akceptacja OEM |
| Posługiwać się: | Architektura krajobrazu |
Niestandardowe ozdoby ogrodowe z oliwek z włókna szklanego Sztuczny krajobraz Drzewa
| Nazwa: | Drzewo oliwne |
|---|---|
| Pora roku: | Cały sezon |
| Kolor: | Zimozielony |
Dracaena Marginata Sztuczne drzewa krajobrazowe do dekoracji domowego biura
| Nazwa produktu: | sztuczna Dracaena Marginata |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina |
| Wzrost: | 130 cm |
Roślina doniczkowa o wysokości 80 cm Sztuczne drzewa krajobrazowe do dekoracji stołu biurowego w domu
| Nazwa: | Sztuczna roślina |
|---|---|
| Kolor: | ZIELONY |
| Wzrost: | 80 cm |
Wysokość 100 cm Sztuczny krajobraz Drzewa Pachypodium Lamerei Drake Wystrój wnętrz
| Nazwa: | Sztuczny Pachypodium Lamerei Drake |
|---|---|
| Przedmiot: | HH8207 |
| Kolor: | Jak pokazano na zdjęciu! |

