Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ oem artificial maple tree ] mecz 7 produkty.
OEM Green Sztuczne drzewo klonowe Outdoor Indoor Home Decoration
| Kolor: | Obrazek |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina, plastik |
| Nazwa produktu: | sztuczny klon |
Hot Sale 3.5 Meter Artificial Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Indoor Outdoor Decoration
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |
Large Handmade Artificial Yellow Maple Tree Chinese Maple Trees Faux Japanese Red Maple Tree
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |
igh Simulation Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Shopping Mall/Resort Decoration
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |
artificial 3.5-4.5 autumn flame dark red maple tree for wedding hotel shopping mall decoration
| Tworzywo: | Plastik lub włókno szklane |
|---|---|
| Wysokość: | 3-6m |
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo klonowe |
Zielony bonsai 5.2 FT 6 FT Japoński klon Sztuczna Dekoracja salonu domowego
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Kolor liści: | Zielona |
| Zastosowanie: | Dom, szkoła, na zewnątrz, w pomieszczeniach, imprezie, prezent, ślub |
Żywe sztuczne mini Ficus Tree - Artystyczny Płód w 7.5FT/9.2FT, Niski poziom konserwacji dla luksusowych spa i restauracji wnętrza
| Tworzywo: | Włókno szklane |
|---|---|
| Kolor liści: | Zielony |
| Aplikacja: | Dom, szkoła, na zewnątrz, w pomieszczeniach, imprezie, prezent, ślub |
1

