Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ office artificial potted plant plants ] mecz 386 produkty.
Nordic Ins Green Sztuczna soczysta roślina Plastikowa mięsista mała doniczkowa Dekoracja
| Nazwa: | Sztuczny soczysty |
|---|---|
| Przedmiot: | 5K4A9073 |
| Kolor: | ZIELONY |
100cm Sztuczny krajobraz Drzewa Zielona podłoga Monstera Hiperalergiczne rośliny do wystroju biura
| Materiał: | prawdziwe łodygi i liście z tkaniny |
|---|---|
| korzyść: | zimozielone i mało wymagające w utrzymaniu |
| Funkcja: | sztuczny, ale naturalnie wyglądający, bez pielęgnacji |
Anti Fading Estetyczne sztuczne drzewo Podocarpus 110 cm z doniczką
| Nazwa: | sztuczne drzewo Podocarpus |
|---|---|
| Materiał: | Prawdziwy drewniany pień + liście z tworzywa sztucznego lub tkaniny |
| Kolor: | Jak pokazano na zdjęciu! |
Wysokość 100 cm Zielona sztuczna roślina Anthurium do dekoracji stołu biurowego w domu
| Nazwa produktu: | sztuczne anturium |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Funkcja: | Ekologiczny |
Sztuczne drzewa krajobrazowe OEM o wysokiej imitacji dla lotnisk
| Nazwa: | Sztuczna roślina |
|---|---|
| Kolor: | ZIELONY |
| Wzrost: | 80 cm |
80cm sztuczne drzewo liściasta roślina energetyczna dekoracja mebli lotniskowych
| Nazwa: | Sztuczne drzewo liści |
|---|---|
| Rodzaj: | Sztuczna nowoczesna roślina |
| Rozmiar: | 80 cm |
Wielokątna czarna doniczka Sztuczne kwiaty Trawa Gałęzie Decor
| Nazwa produktu: | Wielokątna doniczka |
|---|---|
| Wzrost: | 60cm |
| Kolor: | czarny |
Anty UV Sztuczne drzewo oliwne Świeże i przyjazne naśladują dokładne kolory Tekstury prawdziwych roślin
| Materiał: | prawdziwe łodygi i liście z tkaniny |
|---|---|
| Korzyść: | zimozielone i mało wymagające w utrzymaniu |
| Funkcja: | sztuczny, ale naturalnie wyglądający, bez pielęgnacji |
Anti Fading Łatwa w pielęgnacji Wysokość 170 cm Sztuczne drzewo miłorzębu przez cały sezon
| Materiał: | naturalny pień/gałąź + tkanina lub liść PE |
|---|---|
| Kolor: | Obrazek |
| Stosowanie: | Dekoracja |
Całoroczny realistyczny 90 cm sztuczny okrągły kształt sukulenta
| Nazwa: | Kaktus |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Kolor: | Obrazek |

