Wyślij wiadomość
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
produkty
Aktualności
Do domu > Aktualności >
Informacje o firmie Sztuczne Rośliny Haihong @2023CIFF
Wydarzenia
Kontakty
Kontakty: Mr. Sean
Faks: 86-20-36737192
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Sztuczne Rośliny Haihong @2023CIFF

2023-03-31
Latest company news about Sztuczne Rośliny Haihong @2023CIFF
W 2023 r. długie zaległości w sztywnym popycie gospodarstw domowych jeszcze bardziej sprzyjały konsumpcji mebli, a branża wydała wyraźne sygnały ożywienia.
W marcu w Guangzhou Pazhou Canton Fair Pazhou odbyła się prestiżowa międzynarodowa wystawa sprzętu i składników do produkcji mebli China Guangzhou International 2023.
najnowsze wiadomości o firmie Sztuczne Rośliny Haihong @2023CIFF  0
Na wystawę przybywali ludzie z różnych środowisk.Wystawa przyciągnęła uwagę światowego przemysłu meblarskiego i przyciągnęła elity z całego świata do udziału w ciągłym budowaniu wzorca azjatyckiego przemysłu meblarskiego.
najnowsze wiadomości o firmie Sztuczne Rośliny Haihong @2023CIFF  1
 
Przewiduj przyszły trend rozwojowy światowego przemysłu meblarskiego.
Wykorzystaj nową szansę rozwoju branży
najnowsze wiadomości o firmie Sztuczne Rośliny Haihong @2023CIFF  2
 

HAIHONG tworzy 18 działów, w tym projektowanie, modelowanie, strukturę, prawdziwe drzewo, pakowanie itp., Aby stworzyć ścisłą ramę fabryczną, która doskonale obsłuży każdą procedurę zamówienia.

Produkty Haihong 80% surowców jest importowanych od międzynarodowych marek, aby zapewnić najwyższą jakość.

Dzięki wiodącemu poziomowi efektu symulacji produktu, ścisłemu systemowi zarządzania kontrolą jakości i profesjonalnej obsłudze, Haihong jest powszechnie uznawany i obdarzany zaufaniem klientów profesjonalnych projektów krajobrazowych na całym świecie, z powodzeniem przyczyniamy się do 3000 projektów na całym świecie, takich jak Universal Resort, Dream Island Russia , Sea World Abu Dhabi, Disneyland itp.

China Foreign Trade Centre Group Co., Ltd. jest organizatorem „Chińskich Targów Towarów Importowych i Eksportowych” z ponad 50-letnią historią, z silną siecią sprzedaży i kanałami zaproszeń kupujących;„Międzynarodowe targi meblowe China Guangzhou” sponsorowane przez centrum to międzynarodowe profesjonalne targi meblowe o wielkiej skali i wpływach w Azji, cieszące się reputacją „azjatyckiego centrum handlu domowego”.