Wyślij wiadomość
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
produkty
Aktualności
Do domu > Aktualności >
Informacje o firmie Jak Haihong stał się najpopularniejszym dostawcą na wystawie Nanchang 2023
Wydarzenia
Kontakty
Kontakty: Mr. Sean
Faks: 86-20-36737192
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Jak Haihong stał się najpopularniejszym dostawcą na wystawie Nanchang 2023

2023-03-02
Latest company news about Jak Haihong stał się najpopularniejszym dostawcą na wystawie Nanchang 2023

Dzisiejsze Nanchang to morze roślin, świat wiosny, a Narodowy Pawilon Expo jest zatłoczony i tętniący życiem.Tegoroczne targi Nanchang obejmują 7 miejsc, 3000 stoisk o międzynarodowym standardzie, o powierzchni wystawienniczej ponad 70 000 metrów kwadratowych.eksponaty w pełni obejmują dziesiątki tysięcy eksponatów, takich jak symulowane kwiaty, symulowane rośliny, materiały ślubne, projektowanie krajobrazu, dekoracje wnętrz, piękne rekwizyty Chen, maszyny i sprzęt do przetwarzania oraz powiązane akcesoria.
Witamy gości ze wszystkich kierunków.

najnowsze wiadomości o firmie Jak Haihong stał się najpopularniejszym dostawcą na wystawie Nanchang 2023  0
Te targi Nanchang w pełni obejmują ponad tysiąc przedsiębiorstw produkujących zakłady symulacyjne z Tianjin, Guangdong, Hebei, Shandong, Zhejiang i innych miejsc, a także dziesiątki tysięcy znanych nabywców i agentów pierwszego poziomu w kraju i za granicą.
Te targi Nanchang skutecznie integrują krajowe zasoby wysokiej jakości, tworzą profesjonalną i zorientowaną na rynek platformę handlową dla wymiany branżowej i zamówień oraz przewodzą nowej modzie w branży.
Zdjęcie.

W tym pięknym wiosennym momencie sprawne przeprowadzenie Targów Nanchang stworzy nowe możliwości dalszego rozwoju krajowego przemysłu artystycznego i rzemieślniczego, skutecznie łącząc rynek konsumencki i kanały sprzedaży oraz budując skuteczną platformę dla online i offline, komunikacja i współpraca krajowa i międzynarodowa.
Jako krajowe stowarzyszenie branżowe, China Arts and Crafts Association ponosi społeczną odpowiedzialność za przewodzenie i promowanie rozwoju branży oraz skutecznie napędza tworzenie i integrację łańcucha przemysłu symulacyjnego.
Wystawa zlokalizowana w Nanchang będzie dalej służyć stabilnemu i trwałemu wzrostowi gospodarczemu prowincji Jiangxi, a nawet całego regionu wschodnich Chin, promować uprawę i rozwój nowej gospodarki i punktów wzrostu konsumpcji oraz nadal przewodzić i obsługiwać przemysł dogłębna transformacja i ciągła modernizacja konsumpcji.
Osoba odpowiedzialna za tę wystawę powiedziała, że ​​wielkie gospodarstwo Targów Nanchang w pełni skorzystało z rozległego zaplecza konsumenckiego regionu Jiangxi.począwszy od drugiej połowy 2022 roku profesjonalny zespół zakupowy targów ma do pokonania łącznie kilkadziesiąt tysięcy kilometrów.w ponad 40 dużych i średnich miastach w Chinach prowadzono działania promujące zaproszenia online i za granicą podczas wyjazdu na cały kraj.
 
najnowsze wiadomości o firmie Jak Haihong stał się najpopularniejszym dostawcą na wystawie Nanchang 2023  1

 

I ustaw reklamy w ważnych punktach ruchu, takich jak dworzec kolejowy Nanchang, lotnisko i węzeł metra, a także zaproś znane media do przeprowadzenia silnych działań reklamowych.

Tej wiosny, pełnej witalności i nadziei, wielkie gospodarstwo Targów Nanchang będzie mocno promować modernizację i modernizację przemysłu symulacyjnego w 2023 roku.

Haftuj piękny Yu Zhang Chunhua, Hongcheng National Expo razem, wiele eksponatów na tej wystawie ma bardziej unikalny kształt i design, nie tylko wykorzystanie wielu nowych technologii i materiałów, jego bogactwo i zmysł projektowy mają przełom.
Wielu wystawców wyraziło nadzieję na dalsze zademonstrowanie nowej technologii i wizerunku przedsiębiorstwa poprzez coraz lepsze nowe produkty i bardziej zaawansowane koncepcje projektowe.
​​​​​​
najnowsze wiadomości o firmie Jak Haihong stał się najpopularniejszym dostawcą na wystawie Nanchang 2023  2

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak Haihong stał się najpopularniejszym dostawcą na wystawie Nanchang 2023  3

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak Haihong stał się najpopularniejszym dostawcą na wystawie Nanchang 2023  4

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak Haihong stał się najpopularniejszym dostawcą na wystawie Nanchang 2023  5


Szef kupca z Francji powiedział, że bardzo dużo zyskał na wystawie i nawiązał wiele nowych znajomości.
Udane zorganizowanie Targów Nanchang lepiej zbuduje międzynarodową platformę zakupów i wymiany oraz przyniesie korzyści dla wspólnego rozwoju całej branży.