Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ artificial outdoor landscaping construction ] mecz 162 produkty.
80 cm Czarny Vintage Nordic Sztuczne Rośliny Wazon Rośliny Pot Home Office Dekoracyjne Ozdoby
| Nazwa: | Wazon |
|---|---|
| Przedmiot: | HK5893 |
| Wzrost: | 80 cm wysokości |
Odporność na promieniowanie UV H700cm Sztuczne drzewo tropikalne, sztuczna roślina palmowa w pomieszczeniach
| Nazwa: | WASZYNGTON WENTYLATOR PALMOWY |
|---|---|
| Materiał: | tkanina (włókno szklane) |
| Kolor: | Obrazek |
Wysoka symulacja H250cm Sztuczna butelka Palm Tree Dobrze wyglądający
| Nazwa: | Palma butelkowa |
|---|---|
| Materiał: | tkanina (włókno szklane) |
| Kolor: | Obrazek |
Odporność na wiatr Anti Aging 1200 cm Sztuczne drzewo tropikalne dla Hotle
| Nazwa: | DAKTYLE KANARYJSKA PALMA |
|---|---|
| Materiał: | tkanina (włókno szklane) |
| Kolor: | Obrazek |
195cm Sztuczne drzewo oliwne Dekoracja świetlna Restarant Bonsai Wiecznie zielone liście tkaniny
| Stosowanie: | Dekoracja |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzewo ozdobne |
| Funkcja: | Ekologiczny |
Wysoka symulacja 56 cm Sztuczny kwiat orchidei motyla 6 kolorów
| Funkcja: | Ekologiczny |
|---|---|
| Aplikacja: | Biuro, wnętrze, mały ogród |
| Materiał: | Plastikowy |
175 cm Wysokość Sztuczne Drzewo Tropikalne Zielone Liście Roślina Monstera Do Wystroju Domu
| Nazwa: | Monstera |
|---|---|
| Rozmiar: | 175 cm lub personalizacja |
| Materiał: | Plastikowy |
Niestandardowy narożnik Sztuczne drzewo Ficus Dekoracja przestrzeni w minimalistycznym stylu
| nazwisko: | Drzewo fikus |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wielkość: | Wymagania klienta |
Realistyczne 100 cm sztuczne drzewo owocowe doniczkowa roślina cytrynowa zielona żółta roślina
| Nazwa: | Drzewo cytrynowe |
|---|---|
| Kolor: | Żółty i zielony |
| Rozmiar: | 100 cm |
150 cm wysokości Bougainvillea Kolorowe sztuczne jedwabne rośliny Kreatywne kwiaty doniczkowe
| Nazwa: | Bugenwilla |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina |
| Rozmiar: | 150 cm (180 cm) |

