Wszystkie produkty
-
Rośliny sztuczne do dekoracji domu
-
Sztuczne wielkie drzewo
-
Sztuczna tropikalna palma
-
Sztuczne drzewo krajobrazowe
-
Sztuczne drzewo liści
-
Sztuczne gałęzie drzew
-
Małe rośliny
-
Rzeźba Topiary
-
Sztuczne rośliny doniczkowe podłogowe
-
Zazielenienie pionowe
-
Sztuczne kwiaty z prawdziwym dotykiem
-
Sztuczna roślina soczysta
-
Sztuczna roślina winorośli
-
Architektura krajobrazu GRC
-
Akcesoria do sztucznych roślin
-
Sztuczne drzewo oliwne
-
Zielony DuchWybraliśmy firmę Haihong po długich poszukiwaniach, wyższej jakości jej produktów, dużej dbałości o szczegóły i wysokiej dbałości o klienta. Zawsze zapewniali nam szybkie wsparcie dla wszystkich naszych potrzeb.Zapewnili bardzo profesjonalną obsługę – również w zakresie wymagań technicznych uzyskania licencji oraz usług serwisowych w konkurencyjnej cenie. -
Dom RoślinDobra jakość produktów, szybka dostawa, konkurencyjna cena i silne wsparcie techniczne ikonserwacja obniżyła koszty projektu i pomogła nam zdobyć wiele wysokiej reputacji od naszych klientów.Teraz piszemy ten list, aby wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla HAIHONG, dzięki za całe wielkie wsparcie iwspółpraca w ostatnich dniach.
słowa kluczowe [ artificial outdoor landscaping construction ] mecz 162 produkty.
Sztuczne drzewo Bougainvillea, 47/63/75 cali, UV-odporna fałszywa roślina do dekoracji zewnętrznej i wewnętrznej, hurtowa fałszywa roślina kwiatowa
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo Bougainvillea |
|---|---|
| Typ: | Duże sztuczne drzewo/sztuczne drzewo krajobrazowe |
| Rozmiar wysokości: | 120 cm 160 cm 190 cm |
Sztuczne drzewo Bougainvillea z kwiatami w plastikowym garnku na przedni ganek Home Office Dekoracja ogrodowa
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo Bougainvillea |
|---|---|
| Typ: | Duże sztuczne drzewo/sztuczne drzewo krajobrazowe |
| Rozmiar wysokości: | 160 cm 185 cm 210 cm |
Chiny Producent Bougainvillea Drzewo Sztuczna roślina z białym kwiatem Do domu Dekoracja biurowa
| Nazwa produktu: | Sztuczne drzewo Bougainvillea |
|---|---|
| Typ: | Duże sztuczne drzewo/sztuczne drzewo krajobrazowe |
| Rozmiar wysokości: | 150 cm 180 cm |
Komercyjne Sztuczne Drzewo Dębu Jesiennego | 160cm 185cm 210cm Drzewo z Jesiennymi Liśćmi do Atmosfery w Hotelu i Restauracji
| Nazwa produktu: | Sztuczne dębowe drzewo |
|---|---|
| Typ: | Duże sztuczne drzewo/sztuczne drzewo krajobrazowe |
| Rozmiar wysokości: | 160 cm 185 cm 210 cm |
Haihong Sztuczne drzewa palmowe odporne na promieniowanie UV duże fałszywe tropikalne drzewa datowe drzewa palmowe kokosowe dla dekoracji zewnętrznej lotniska
| Typ rośliny: | Drzewa, sztuczne palmy, sztuczne rośliny tropikalne |
|---|---|
| Korzyść: | UV opóźniający; Zatrzymanie płomienia; 10 lat życia |
| Aplikacja: | Ośrodki hotelowe, centra handlowe, restauracje i bary, parki wodne, rozrywka Parksrentidial Spaces, |
4 stopy 6 stóp 7 stóp Wysokie sztuczne rośliny do dekoracji domu Drzewo bananowca Rajski ptak do salonu Biura Wewnątrz Na zewnątrz
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Kolor liści: | Zielona |
| Zastosowanie: | Dom, szkoła, na zewnątrz, w pomieszczeniach, imprezie, prezent, ślub |
Realistyczna wysokość 220 cm jedwabne drzewa do wnętrz do salonu
| Nazwa: | Klon |
|---|---|
| Materiał: | tkanina lub liść PE |
| Kolor: | Obrazek |
Roślina doniczkowa Ficus Sztuczne sztuczne drzewo Ficus Kryte zielone drzewo z wykwintnym wzorem
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Korzyść:: | Brak opieki |
| Usługa: | Akceptacja OEM |
5-calowe szare kwadratowe doniczki, szare kwadratowe doniczki do wnętrz na zewnątrz
| Sztuczny: | doniczka |
|---|---|
| sadzarka: | szary kolor |
| Nazwa: | sadzarka do kwiatów |
2021 Konkurencyjna cena i wysokiej jakości sztuczne drzewo kwiatowe Sztuczne drzewo kamelii
| Nazwa: | Sztuczne drzewo kamelii |
|---|---|
| Stosowanie: | Dekoracja |
| Kolor: | Pokazano zdjęcie |

